Çizgi Copy

 

Çeşitli iç ve dış mekan uygulamalarına sahip rakipsiz çok yönlülük sunan bir yazıcıyla iş fırsatlarınızı artırın. Kolay, güvenilir HP Designjet baskı edinin ve çevreye duyarlı müşterilerinizin dikkatini çekin.


 
Özellikler
 
 Rakipsiz iç/dış mekan uygulama çok yönlülüğü sunan tek bir aygıtla pek çok ihtiyacınızı karşılayın1.


•    Düşük çözücülü mürekkeplere kıyasla çok daha sağlam reklam panoları, otobüs durakları ve araç giydirmeleri gibi dış mekan tabelaları üretin2.
•    Sergi grafiklerinden iç mekan dekorasyonlarına kadar tüm iç mekan tabelalarınız için yüksek kaliteli sonuçlar

elde edin.
•    En düşük maliyetli, kuşelenmemiş ortamların yanı sıra düşük çözücülü mürekkeplerle uyumlu kuşelenmiş ortamları da içeren çeşitli ortamlara baskı alma olanağı sayesinde uygulama çok yönlülüğünüzü artırın.
•    Düşük çözücülü mürekkeplerden üstün olan HP Latex Mürekkeplerle araç giydirmeleri üretin.

Kanıtlanmış HP Thermal Inkjet Teknolojisiyle kolay, gözetim gerektirmeyen, düşük bakımlı baskılar alın.

•    Kanıtlanmış HP Thermal Inkjet Teknolojisi, su bazlı HP Latex Mürekkepler ve otomatik bakım ve gözetim gerektirmeyen baskı sağlayan Orijinal HP baskı kafalarıyla kolay baskı almanın keyfini çıkarın.

•    Kullanıcı tarafından değiştirilebilir baskı kafalarıyla, bakım masraf ve gecikmelerinden kurtulun ve daha fazla çalışma zamanı edinin.
•    HP Optik Ortam İlerletme Sensörü ve dahili spektrofotometre ile otomatik olarak yüksek görüntü kalitesi ve tutarlılığı elde edin.
•    Kuru ve laminasyon, ambalaj, gönderim ve gösterim için hazır baskılarla baskı sonrası üretim kolaydır.

Çevreye duyarlı baskılar alın ve çalışanlarınız için iyileştirilmiş bir çalışma ortamı oluşturun.

•    Su bazlı HP Latex Mürekkepleri, tehlike uyarısı etiketi gerektirmez, yanıcı değildir, tutuşmaz3 ve özel havalandırma gerektirmez4.
•    Kokunun önemli olduğu POP alanlarına koymanıza olanak tanıyan kokusuz baskılar üretin5.
•    ENERGY STAR® uyumlu ve özel havalandırma donatısı gerektirmeyen bir HP Designjet yazıcıyla maliyetleri azaltın4.
•    Ortam üzerine baskı alma etkisini azaltmaya yardımcı olan HP Latex Mürekkepler ve HP geri dönüştürülebilir ortamla6 tam bir çözüm sunun.


1 HP Designjet L25500 Yazıcı, geleneksel düşük çözücülü veya su bazlı yazıcıların üretebileceği pek çok farklı uygulamanın çok üstünde olarak tek bir aygıttan son derece geniş iç ve dış mekan uygulama gamı üretir.

2 HP resim dayanıklılığı ve çizilme, bulaşma ve suya dayanıklılık konusundaki tahmin, HP Image Permanence Lab tarafından yapılmıştır. Dış gösterim dayanıklılığı, HP ortamları dahil çeşitli ortamlarda HP Latex ve düşük çözücülü mürekkepler kullanılarak SAE J2527 standardına göre test edilmiştir; doğrudan güneş ışığına ve suya maruz kalma dahil olmak üzere belirli yüksek ve düşük iklimler için simüle edilen nominal dış gösterim koşullarındaki dikey gösterim yönlendirmesine göre; performans, ortam koşullarındaki değişikliğe göre farklı olabilir. Çizilme, bulaşma ve suya dayanıklılık, çeşitli HP ortamlarında HP Latex ve düşük çözücülü mürekkepler kullanarak test edilmiştir; suya dayanıklı tabakalara baskı yapıldığında, suya dayanıklılık karşılaştırılabilir. Laminasyonlu gösterim dayanıklılığı, GBC net parlak 1,7 mil sıcak laminat kullanılarak test edilmiştir. Sonuçlar, belirli ortamların performansına ve çizilme test metodolojisine göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence

3 HP su bazlı Latex Mürekkepler, USDOT veya uluslar arası taşıma düzenlemelerine göre yanıcı veya tutuşan sıvılar olarak sınıflandırılmamıştır. Bu malzemeler, Pensky-Martins Closed Cup yöntemine göre ve parlama noktası 110 C dereceden büyük olacak şekilde test edilmiştir.

4 HP Latex Mürekkeplerinden VOC'lara mesleki olarak maruz kalma durumlarıyla ilgili ABD OSHA gereksinimlerini karşılamak için özel havalandırma gerekli değildir. Özel havalandırma donatısının kurulması müşterinin isteğine bağlıdır—HP'nin özel bir önerisi yoktur. HP Latex Mürekkepleriyle hava çıkışına izin verilmesi genellikle gerekli değildir. Müşterilerin ülkede geçerli olan ve yerel gereksinimleri ve yönetmelikleri incelemesi gereklidir.

5 HP Latex Mürekkeplerini kullanan yazıcılarda lateks polimer filmi kurutmak için dahili ısıtıcılar kullanılır. Bazı tabakaların dokusundan gelen koku olabilir.
 

 


Site içi Arama

Takip Edin!

Copyright © Çizgi Copy - Tüm Hakları Saklıdır. | web tasarım